Elektrická vrtačka příklepová AEG SB2E-1100 RV, 1100W
Pouze množství skladem1100 W
Kód zboží:
A49354473750Cena bez DPH
Sazba DPH
21%
Cena s DPH
Dostupnost
na hlavním skladě:
Není skladem
V kartonu 1 ks
Minimální odběr po 1 ks
POPIS
1100 W výkonná 2-rychlostní příklepová vrtačka.
Antivibrační systém pro komfortní použití.
Kovová převodovka pro maximální trvanlivost.
13 mm kovové sklíčidlo.
Ergonomická konstrukce pro komfort.
SPECIFIKACE
Hmotnost: 3,1 kg
Kapacita sklíčidla: 13 mm
Max. kroutící moment: 60 Nm
Max. průměr vrtání do dřeva: 40 mm
Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm
Max. průměr vrtání do zdiva: 20 mm
Napětí: 230 V
Otáčky: 3000 min-1
Příkon: 1100 W
PŘÍSLUŠENSTVÍ
1x boční rukojeť
1x kovový hloubkový doraz
4 m kabel
kufr
Parametry
Výrobce
AEG
- Bezuhlíkový motor NE
Délka kabelu
4 m
Hmotnost
3,1 kg
Kapacita aku
--- Ah
Kapacita sklíčidla
13 mm
Kompatibilní s:
---
Max. kroutící moment
60 Nm
Max. průměr vrtání do dřeva
40 mm
Max. průměr vrtání do oceli
13 mm
Max. průměr vrtání do zdiva
20 mm
Napětí
230 V
Otáčky
3000 min-1
Počet úderů
--- min-1
Pohon
Elektro
Příkon
1100 W
- Příklep ANO
Počet dostupných akumulátorů
---
Typ akumulátoru
Upínání nářadí
sklíčidlo
Katalog. strana
0
Standardní výbava
Příklepová vrtačka SB2E-1100 RV, 1x boční rukojeť, 1x kovový hloubkový doraz, 1x 4 m kabel, kufr
Elektrická vrtačka příklepová Ryobi RPD1010-K, 1010W
V kartonu 1 ks
Minimální odběr po 1 ks
Zjišťuji dostupnost
Dostupnost
na hlavním skladě:
skladem 1 ks
na prodejnách:
skladem 1 ks
Elektrická vrtačka příklepová Ryobi RPD800K, 800W
Zjišťuji dostupnost
není skladem
Elektrická vrtačka příklepová AEG SBE 705 R, 705W
Elektrická vrtačka příklepová Worcraft ID-800, 800W
V kartonu 5 ks
skladem < 10 ks
na prodejnách:
skladem 2 ks
u dodavatele:
skladem <500 ks
Elektrická vrtačka příklepová Ryobi RPD1200-K, 1200W
Elektrická vrtačka příklepová Ryobi RPD680K, 680W
Elektrická vrtačka příklepová AEG SBE 750 RZ, 750W
Elektrická vrtačka příklepová AEG SBE 750 RE, 750W